Protez Saç

Protez Saç

Protez Saçın Özellik ve Avantajları:

Protez Saç için söylenebilecek en büyük özelliğin sanılanın aksine asla protez olduğunun belli olmamasıdır. Estetik anlamda kişiyi yeni tanıyan birinin daha önce saç sorunu yaşayan biri olduğunu fark etmeyecek kadar kusursuz olmasıdır. Bunun dışında tıbbi hiçbir müdahale yapılmaz dermatolojik hiçbir sorunla karşılaşılmaz. Bunun yanında geri dönüşü mümkün bir uygulamadır istediğiniz zaman protez kullanmayı bırakabilir ve başka seçenekleri değerlendire bilirsiniz. Her yaştan ve her cinsen talep gören bir üründür. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biriside yaşamınızı etkilemez. Yüzme, duş alma, fön çekme gibi aktivitelerinizi sorunsuz sürdüre bileme olanağı sağlar. Ayrıca protez seçeneklerimizin arasında kaş, bıyık ve sakal protezi de bulunmaktadır.

Protez Saç

Saç protezi: yurt dışında tedarikçi fabrikalara hastanın saçının dökülen kısmının ölçü modeli ve sipariş özelliklerinin bulunduğu formla yolluyoruz. Tedarikçi firma bize bir üniteyi istediğimiz ölçüdeki Fransız dantel üzerine yüzde yüz insan saçını tek tek tamamen el işçiliği ile işleyip kargo gönderiyor. Kişiye özel siparişlerimizin temini yaklaşık bir ay sürmektedir.

Uygulama: sipariş sahibinin protez saç uygulanacak bölümü traş ile düzenleniyor sonrasında kullanma seçenekleri yani jelli yapıştırma, çift taraflı bant veya bantsız uygulaması yapılıyor. Kafaya yerleştirilen protez saç hastanın kafa yapısına ve kullandığı sitile göre kesimi yapılarak kullanmaya hazır hale geliyor.

Ürün kullanımı ve ömrü: hizmet aldığınız gün beraberinde vereceğimiz protezden kolay arınan hassas bir şampuan sekilendirici vs. gibi ürünleri talimatları ışığında kullandığınızda ünitenin ömrü 5 yıldır. Üniteye kişi kendi bakım uygulayabileceği gibi merkezimizin bakım hizmetlerinden de faydalanabilir.

Sonuç: Protez Saç estetik kaygı taşımadan kullanılabilen ve geri dönüşü olan kusursuz bir üründür.

Bu sitede yer alan bilgi ve materyaller, bilgi amaçlı olup teşhis ve tedavi UZMAN doktorlar tarafından yapılmaktadır, herhangi bir tıbbi bağlayıcılığı yoktur. Saç ekimi gibi ameliyathane ve/veya hastane koşullarında yapılması yasa gereği şart koşulan hiç bir uygulama, merkez veya muayenehane vasıflı sağlık kuruluşlarımızda yapılmamakta, hastaneler ve yasaların öngördüğü şartların sağlandığı ameliyathanelerde ve uzman ekiplerce yapılmaktadır.